Shopping cart

Serwis opon DTŚ

shape_2 1
Zadzwoń do nas!

Wybierz najlepszych specjalistów na Śląsku!

Zadzwoń

Serwis opon na Drogowej Trasie Średnicowej

Tire Pro Service to specjalistyczny serwis opon świadcząc usługi mobilne na terenie Drogowej Trasy Średnicowej DTŚ przechodzącej przez:

  • Katowice,
  • Chorzów,
  • Świętochłowice,
  • Ruda Śląska,
  • Zabrze,
  • Gliwice.

Nasz serwis mobilny jest dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu. W przypadku awarii opon na drogowej trasie średnicowej na Śląsku (DTŚ) wystarczy, że do nas zadzwonisz, a przyjedziemy i pomożemy w naprawie ogumienia. Dowiedz się więcej o Tire Pro Service – zobacz z usług jakich specjalistów możesz skorzystać. 

service_feature_1_1 1

Gwarancja bezpieczeństwa

Oferujemy najwyższej jakości wulkanizację na Śląsku

service_feature_1_2 1

Dostępni 24h/7

Jesteśmy zawsze dostępni, aby Ci pomóc!

service_feature_1_3 1

Pomagamy i doradzamy

Doradzamy w kwestii odpowiedniej eksploatacji opon.

service_feature_1_4 1

Różne metody płatności

Gotówka, przelew, karta czy BLIK - metody płatności dostosowane do Ciebie!

Nasza oferta serwisowa na Drogowej Trasie Średnicowej obejmuje kompleksowe usługi w zakresie wymiany i naprawy opon, a także ich przechowywania i doboru do konkretnych warunków eksploatacji. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta, niezależnie od typu i rozmiaru pojazdu. Nasze usługi to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu jazdy, a także oszczędności czasu i pieniędzy. Zaufaj specjalistom z Tire Pro Service i skorzystaj z naszej oferty serwisowej na DTŚ!

01
Zadzwoń do nas

Zidentyfikujemy usterkę i przygotujemy rozwiązanie.

02
Naprawimy usterkę

Wdrożymy odpowiednią metodę naprawy ogumienia.

03
I możesz ruszać

Po naprawie usterki możesz bezpiecznie ruszać w drogę!

Naprawa ogumienia na DTŚ na Śląsku

Natrafiłeś na problem związany z ogumieniem będąc w drodze? Jeśli jesteś na Drogowej Trasie Średnicowej to wystarczy jeden telefon, a zjawimy się błyskawicznie. Nasz serwis mobilny działa 24/7, pomożemy Ci o każdej porze w każdym dniu tygodnia! Błyskawicznie przybędziemy pod wyznaczone miejsce i szybko oraz sprawnie naprawimy ogumienie Twojego pojazdu.

Jako specjaliści z dziedziny wulkanizacji i naprawy opon, wiemy jak stresującym doświadczeniem może być awaria ogumienia na trasie. Dlatego też, nasz serwis mobilny na DTŚ na Śląsku oferuje kompleksowe i szybkie usługi naprawy opon, bez względu na to, czy potrzebna jest wymiana koła, naprawa gumy, czy też wymiana zawieszenia. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby szybko i sprawnie rozwiązać problem, abyś mógł jak najszybciej kontynuować swoją podróż. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 535 516 887, a my już jedziemy do Ciebie z pomocą!

Service Image

Gwarancja bezpieczeństwa

Zapewniamy najwyższej jakości naprawę ogumienia i awarii, dzięki czemu masz pewność co do wulkanizacji opon w swoim pojeździe.

  • Korzystamy z najwyższej jakości urządzeń diagnostycznych
  • Mamy ponad kilkunastoletnie doświadczenie w branży
  • Na bieżąco się szkolimy, aby poznawać nowoczesne trendy w wulkanizacji