Shopping cart

Serwis opon Śląsk

shape_2 1
Zadzwoń do nas!

Wybierz najlepszych specjalistów na Śląsku!

Zadzwoń

Profesjonalny Serwis opon na śląsku

Jesteśmy serwisem mobilnym ogumienia ciężarowego, budowlanego, rolniczego i dostawczego. Nasz serwis dostępny jest 24h/ 7 dni w tygodniu.
Obsługujemy miasta: Zabrze, Gliwice, Świętochłowice, Ruda Śląska, Czeladź, Bytom, Tarnowskie Góry, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno, Będzin, Knurów, Piekary Śląskie, Mikołów i inne. Tire Pro Service zaprasza do profesjonalistów z zakresu ogumienia i wulkanizacji – pomożemy w każdym problemie związanym z serwisem opon.

service_feature_1_1 1

Gwarancja bezpieczeństwa

Oferujemy najwyższej jakości wulkanizację na Śląsku

service_feature_1_2 1

Dostępni 24h/7

Jesteśmy zawsze dostępni, aby Ci pomóc!

service_feature_1_3 1

Pomagamy i doradzamy

Doradzamy w kwestii odpowiedniej eksploatacji opon.

service_feature_1_4 1

Różne metody płatności

Gotówka, przelew, karta czy BLIK - metody płatności dostosowane do Ciebie!

Nasz profesjonalny serwis opon na Śląsku to najlepszy wybór dla Twojego pojazdu, niezależnie od jego rodzaju. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam na zapewnienie kompleksowej obsługi w zakresie serwisu opon, zarówno w przypadku awarii, jak i planowej wymiany.

Jako mobilny serwis opon, jesteśmy w stanie dotrzeć w dowolne miejsce, aby pomóc Ci w potrzebie. Oferujemy szybką i fachową pomoc, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

01
Zadzwoń do nas

Zidentyfikujemy usterkę i przygotujemy rozwiązanie.

02
Naprawimy usterkę

Wdrożymy odpowiednią metodę naprawy ogumienia.

03
I możesz ruszać

Po naprawie usterki możesz bezpiecznie ruszać w drogę!

Obsługujemy wiele miast na Śląsku, w tym Zabrze, Gliwice, Świętochłowice, Ruda Śląska, Czeladź, Bytom, Tarnowskie Góry, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Mysłowice, Jaworzno, Będzin, Knurów, Piekary Śląskie, Mikołów i wiele innych.

Nie trać czasu na niepotrzebne czekanie, zadzwoń do nas, a my natychmiast wyruszymy na Twoją pomoc. Z nami możesz mieć pewność, że Twoje opony zostaną naprawione lub wymienione fachowo i szybko, abyś mógł z powrotem wyruszyć w drogę.

Service Image

Gwarancja bezpieczeństwa

Zapewniamy najwyższej jakości naprawę ogumienia i awarii, dzięki czemu masz pewność co do wulkanizacji opon w swoim pojeździe.

  • Korzystamy z najwyższej jakości urządzeń diagnostycznych
  • Mamy ponad kilkunastoletnie doświadczenie w branży
  • Na bieżąco się szkolimy, aby poznawać nowoczesne trendy w wulkanizacji